Документація

Модернізація УГ

Модернізація поверхневого калібратора температури УГ за допомогою зовнішнього регулятора-вимірювача температури. Переваги такої модернізації є те, що регулятор-вимірювач температури може бути використаний в будь-яких пристроях чи приладах, монтаж не потребує висококваліфікованих працівників і може бути проведений замовником без нашої участі, легко демонтується при проведенні повірки, занасений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

детальніше ⇒

Модернізація УРПТ

Модернізації установки для повірки телескопів пірометрів сумарного випромінення УРПТ-2за допомогою зовнішнього регулятора-вимірювача. Переваги такої модернізації є те, що регулятор-вимірювач температури може бути використаний в будь-яких пристроях чи приладах, монтаж не потребує висококваліфікованих працівників і може бути проведений замовником без нашої участі, легко демонтується при проведенні повірки, занасений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

детальніше ⇒

Модернізація СУОЛ

Модернізації муфельної електропечі СУОЛ за допомогою вмонтованого регулятора-вимірювача температури. В даному випадку відтворюється/вимірюється температура в діапазоні від 300°C до 1100°C.

детальніше ⇒

ТзОВ Термомір 2015 © Всі права захищено